O nas

NATURA TRADYCJE PODRÓŻE

POZNAJMY SIĘ

Magic to manufaktura podróży, zamiłowanie do natury i lokalnych tradycji. Zakochani w Maroku. W Afryce.

Dlaczego jesteśmy dobrzy w tym co organizujemy, realizujemy, sprzedajemy ? Chcemy, by nasi klienci pokochali Maroko tak jak my. Znamy je najlepiej. To lata życia i podróży. Wyszukiwania tego, co najlepsze.

Jesteśmy leganie działającym biurem podróży. Posiadamy wszystkie gwarancje i zezwolenia, obowiązujące w Maroku.

Tutaj nasz wpis w rządowym rejestrze legalnie działających biur podróży

 https://mtataes.gov.ma/fr/tourisme/informations-utiles/annuaire-des-agences-de-voyage/

Czy to jest ważne ? Tak, gdy pojawiają się przeszkody, problemy i nagle zamykają granice. Wtedy naprawdę liczą się kompetencje, legalność, odpowiedzialność.

Nasza specjalność ? Podróże szyte na miarę marzeń naszego klienta.

Organizujemy także wyjazdy motywacyjne, konferencje i eventy.

Jednak przede wszystkim odkrywamy Maroko. Dostosowujemy się do zmian kraju i Waszych oczekiwań. Tworzymy wyjazdy do Maroka tak, by były spełnieniem życzeń i dniami lub tygodniami czystego szczęścia.

Maroko rozbudza zmysły.

Wystarczy wiedzieć gdzie zajrzeć, gdzie napawać się smakiem i widokiem. Zawsze proponujemy to, co najlepsze, co zapadnie w pamięci. By noc pośród wydm, czy w sercu starego Marrakeszu napawała pięknem i emocjami. Zachwytem nad miejscem i odpoczynkiem, prawdziwym oderwaniem od codzienności.

Odnajdą się z nami zapaleni podróżnicy, zakochani we wszystkim, co lokalne. Ciekawi świata. Także ci, którym zabrakło czasu na przygotowanie się do podróży. Lubiący odpoczynek, gdzieś w trakcie wyjazdu także się z nami polubią. Każdy znajdzie coś dla siebie.

A jeżeli nie ? Nie ma problemu przygotowujemy również podróże na zamówienie. Napiszcie do nas i powiedzcie czego oczekujecie od super wakacji w Maroku.

A TO DOPIERO EKIPA

MAGIC

NATALIA
Od dwudziestu lat w Maroku. Moje życie to podróże, odnajdywanie wszystkiego, co piękne i warte zobaczenia. Przeżycia. Przygotowywanie wypraw to moja pasja. Jak i pokazywanie, opowiadanie i dzielenie się Afryką. Marokiem w szczególności, choć kocham cały ten kontynent. Natura i jej wykorzystanie w lokalnych tradycjach to, co lubię odkrywać po pracy. W wakacje robię dokładnie to, co na codzień. Wakacje w pracy i praca w wakacje.
MOHAMED
Byłem rybakiem, a potem mechanikiem na statkach. Ocean to moc, piękno i wyzwania. Dwadzieścia pięć lat temu rzuciłem morze. Pomocnik kierowcy w turystycznym autobusie to początek mojej nowej miłości. Życia w turystyce. Byłem kierowcą i przewodnikiem. Teraz tworzę, oprowadzam, obwożę i koordynuję. Razem odkrywamy Maroko, w którym się urodziłem, wychowałem i przeżyłem wszystkie lata.
EWA
Przyjechałam do Maroka do pracy dla polskiego biura podróży lata temu na trzy miesiące. Nie potrafiłam wyjechać. Zauroczyli mnie ludzie, tradycje, krajobrazy i uliczne życie miast. Pokochałam pustynię tocząc się po piaskowej wydmie. To najwspanialsza zabawa. Zjeżdżanie po piasku. Lubię opowiadać nie tylko o kraju, ale o tym co tutaj przeżyłam. Każdy musi wyrobić sobie swoje zdanie, ale ja cały czas nie potrafię opuścić Maroka.
HASSAN
Jestem organizatorem i poszukiwaczem. Najklimatyczniejsze czy najbardziej luksusowe hotele, a może jedno i drugie. Najlepsze, najbliższe życzeń klienta. Maroko nie musi się spodobać, ale wyjazd musi być udany. To mają być piękne wakacje. My je tworzymy, bo znamy i cały czas szukamy. Tego co najlepsze. Pracuję z ludźmi, w biurze i w domu. Robię to, co lubię.
FATIMA
Lubię pracę w biurze. Kontakty z innymi z branży. Zajmuję się rezerwacjami i utrzymywaniem relacji z hotelami, restauracjami, przewodnikami górskimi, organizatorami lotu balonem, wyprawy na quadach, koniach i tym wszystkim, co dodaje mocy naszym wyprawom. Pracujemy tylko z najlepszymi. Lubię ten telefon do koleżanki, pracującej w super pensjonacie, gdzieś daleko w Maroku. Po pracy wracam do domu i czytam przewodniki po Maroku. W różnych językach. Uczę się nowych słów i zawsze inaczej odkrywam Maroko. Nigdy nie wyjechałam poza Maroko. Wakacje spędzamy tutaj, zawsze w innym regionie. To duży kraj.

Jak się z nami skontaktować:

Jesteśmy na Whatsup: 00212676394466

Jesteśmy w biurze pod telefonem: 00212528382520

Pod mailami:

contact@magicholidaysmaroc.com lub nataliawojnowska@marokomagicholidays.com

    DOBRE CENY

    NAJLEPSZA JAKOŚĆ

    ZAKOCHANI W AFRYCE

    LOKALNE TRADYCJE

    PYSZNE SMAKI